PAWLINA LIMITED

Pozycjonowanie stron internetowych

Wyprzedź konkurencję w wynikach wyszukiwania Google

Niedawno powstał Twój sklep internetowy, a może właśnie tworzona jest nowa strona www Twojej firmy? Jeśli tak, to najwyższy czas, abyś zadbał o to, by na Twojej stronie pojawiało się jak najwięcej użytkowników. Zasada jest prosta: im więcej osób skorzysta z Twojej oferty, tym więcej produktów sprzedaż lub więcej osób skorzysta z Twoich usług. Jak osiągnąć takie efekty? Kluczem do sukcesu jest profesjonalne pozycjonowanie stron www. 

pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie sklepow w internecie Pozycjonowanie sklepów internetowych

Skutecznie i długofalowo

Wyobraź sobie, że ktoś szuka w Google produktów, które masz w swojej ofercie – mogą to być na przykład meble ogrodowe czy sukienki wieczorowe. Co widzisz, kiedy wpisujesz w Google frazy, związane z Twoim sklepem? W wynikach na pierwszej stronie pojawia się przede wszystkim konkurencja, a Twój sklep można znaleźć dopiero na trzeciej czy czwartej stronie wyników wyszukiwania? Jeśli tak, to nie jest najlepiej – szanse na to, że ktoś odwiedzi Twoją stronę, są niewielkie!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby generować jak największą sprzedaż, pozycjonowanie sklepów internetowych jest niezbędne. Dzięki profesjonalnemu, dobrze poprowadzonemu pozycjonowaniu, już niebawem Twoja strona może wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google na pierwszej stronie – nawet w TOP3 czy TOP10 na najważniejsze dla Twojej działalności frazy!

Aby było to możliwe, pozycjonowanie sklepów internetowych musi być dobrze zaplanowane – tak, aby z jednej strony jak najlepiej wykorzystać budżet, a z drugiej – by efekty pojawiły się jak najszybciej i by utrzymywały się przez wiele miesięcy. Na dobry efekt składa się wiele czynników: między innymi odpowiednie przygotowanie i optymalizacja strony, profesjonalnie przygotowany content czy linkowanie zewnętrzne. Dzięki pozycjonowaniu sklepów internetowych osoby zainteresowane Twoimi produktami trafią na Twoją stronę szybciej niż na strony konkurencji – a przecież o to właśnie chodzi! 

PAWLINA LIMITED

Pozycjonuj się z nami i wyprzedź konkurencję!

pozycjonowanie gorzów wlkp Pozycjonowanie stron www Gorzów Wielkopolski

Postaw na naprawdę dobre lokalne efekty

Pozycjonowanie stron www to jeden z najważniejszych elementów strategii marketingowej każdej firmy. Nie wiesz, w jaki sposób reklamować swoją firmę, aby uzyskać dobre efekty? A może liczba użytkowników na stronie jest tak mała, że coraz bardziej obawiasz się o finanse swojego przedsiębiorstwa?Lokalne pozycjonowanie stron www to najlepsza inwestycja, jaką możesz poczynić na każdym etapie swojej działalności – zarówno na samym początku, jak i później, gdy firma już prosperuje. Dlaczego? Przy stosunkowo niewielkim budżecie możesz osiągnąć bardzo dobre efekty, które – przy odpowiednim działaniu – będą utrzymywały się przez długi czas. Oczywiście pozycjonowanie stron www musi być prowadzone w sposób ciągły, jednak z czasem efekty będą coraz lepsze!

pozycjonowanie google Jaki rodzaj pozycjonowania będzie najlepszy dla Ciebie?

pozycjonowanie organiczne

Reklama sponsorowana Google Ads

Google Ads to rodzaj reklamy sponsorowanej, przy której mamy ogromne możliwości działania – zarówno jeśli chodzi o ustalanie budżetu, jak i o to, co zobaczy użytkownik. W przypadku wielu rodzajów działalności jest to jedna z najlepszych metod reklamy, zaraz obok pozycjonowania stron www. Pozwala ona na uzyskanie natychmiastowych efektów, co dla wielu osób może mieć kluczowe znaczenie. Reklama sponsorowana w Google Ads pozwala na doskonałe wykorzystanie budżetu, i to od pierwszej do ostatniej złotówki. A przy dobrze zaplanowanej kampanii w Google Ads możesz osiągnąć naprawdę spektakularne efekty!

Pozycjonowanie organiczne​

Pozycjonowanie organiczne pozwala na uzyskanie dobrych, długotrwałych efektów. Polega ono na wypozycjonowaniu, czyli uzyskaniu najlepszych wyników strony w wynikach wyszukiwania Google, która są bezpłatne. Są to te wyniki, które widzisz w wyszukiwarce po wpisaniu dowolnej frazy. Dla wielu użytkowników to właśnie te sklepy są pierwszym wyborem! Pozycjonowanie organiczne to element reklamy firmy, który jest niezbędny do tego, aby mogła ona zaistnieć w sieci – a tym samym w świadomości użytkowników, czyli potencjalnych klientów. Dzięki odpowiednim działaniom pozycjonowanie organiczne przekłada się na ilość użytkowników na sprzedaż, a słupki na wykresach sprzedaży pną się w górę w błyskawicznym tempie! 

seo Który model promocji firmy warto rozważyć?

Najlepszą formą pozycjonowania stron www czy sklepów internetowych jest umiejętne połączenie działań z zakresu pozycjonowania organicznego i reklamy sponsorowanej Google Ads. Jeśli chcesz wiedzieć, które z rozwiązań będzie najlepsze dla Ciebie albo zależy Ci na naprawdę skutecznym pozycjonowaniu strony www z szybkimi efektami, nie czekaj – porozmawiajmy! 

Najczęściej zadawane pytania

Chcę pozycjonować swoją stronę www. Jak to zrobić?

Podjąłeś decyzję o tym, że chcesz pozycjonować swoją stronę www? Gratulacje – to bardzo dobry krok! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie działania będą niezbędne, aby Twoja strona zaczęła pojawiać się w TOP3 i TOP10 wyników wyszukiwania Google na kluczowe dla Twojej działalności frazy.

Kiedy pozycjonowanie przyniesie pierwsze rezultaty?

To, jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania, zależy od wielu czynników – między innymi od tego, jak bardzo konkurencyjna jest Twoja branża i na jakie słowa kluczowe strona ma być widoczna. Im silniejsza będzie konkurencja, tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty. Właśnie dlatego istotny jest dobór słów kluczowych, na które możesz być widoczny jak najszybciej, a także stałe działania, mające na celu regularną poprawę widoczności strony.

Czy moja strona nadaje się do pozycjonowania?

W każdym przypadku pozycjonowanie rozpoczynamy od optymalizacji strony www, tak aby maksymalnie zwiększyć szansę na jej wypozycjonowanie w Google. Jeśli Twoja strona wymaga poprawek, zadbamy o nie, tak aby stała się jak najlepiej widoczna dla wyszukiwarki Google.

Co wybrać – pozycjonowanie czy Google Ads?

Kluczem do sukcesu w marketingu internetowym jest kompleksowość i odpowiedni dobór działań reklamowych. Dobierzemy je w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać Twój budżet. Sprawdzimy, co będzie bardziej skutecznie – pozycjonowanie czy Google Ads. Najprawdopodobniej wykorzystamy obie te metody, aby uzyskać jak najlepsze wyniki!