PAWLINA LIMITED

Sprawdzona Agencja Interaktywna

Co sprawia, że dana marka jest rozpoznawalna przez użytkowników i chętnie wybierana? Czasem jeden drobiazg wystarczy, aby marka została zapamiętana przez użytkowników, co znacząco zwiększa szansę, że skorzystają oni z jej oferty w przyszłości. Chodzi oczywiście o spójny system wizualny, który – jeśli jest umiejętnie przygotowany – zapewnia marce identyfikację wizualną na najwyższym poziomie. 

identyfikacja wizualna

identyfikacja wizualna Co składa się na identyfikację wizualną marki?

Wbrew powszechnemu przekonaniu nie chodzi tutaj tylko o logo i podstawowe materiały reklamowe. Znaczenie ma tutaj wiele elementów, między innymi wizytówki, ulotki, bannery, plakaty czy elementy graficzne, które pojawią się na firmowych długopisach i notesach. Każdy z tych elementów powinien zostać opracowany przez profesjonalnego grafika, który może pochwalić się nie tylko zmysłem estetycznym, ale też znajomością zasad nowoczesnego marketingu. Dzięki temu może powstać spójna identyfikacja wizualna marki, która sprawi, że szybko stanie się ona rozpoznawalna.

reklama w internecie Czy każda marka potrzebuje identyfikacji wizualnej?

Zdecydowanie tak! Niezależnie od tego, czy jest to ogromna korporacja, znana na całym świecie czy firma działająca tylko w danym kraju lub regionie, identyfikacja wizualna może w ogromny sposób wpłynąć na sukces firmy. Identyfikacja wizualna to szczególnie istotny element, mający wpływ na budowanie nie tylko samej marki, ale też jej świadomości wśród potencjalnych klientów. A zatem nieważne, jaki będzie profil Twojej działalności – identyfikacja wizualna sprawi, że firma będzie wyglądała bardzo profesjonalnie zarówno w oczach klientów, jak i Twoich kontrahentów. Jednocześnie zbuduje ona wiarygodność marki i wpłynie na jej pozycję w branży. 

reklama gorzow Jak tworzymy identyfikację wizualną?

Aby Twoja firma mogła prężnie się rozwijać, od samego początku powinna posiadać spójny wizerunek. Jeśli szukasz firmy, która stworzy identyfikację wizualną dla Twojej firmy, idealnie trafiłeś. Zajmujemy się jej tworzeniem od samego początku, czyli od koncepcji, aż do ostatniego etapu – czyli do stworzenia opowieści, która dla innym jasny obraz tego, jak działa Twoja firma. Zaprojektujemy elementy graficzne całościowo: zaczynając od logo, poprzez elementy graficzne na stronie internetowej, aż po ulotki, bannery reklamowe czy wizytówki, które sprawią, że Twoja firma stanie się rozpoznawalna.

daj sie poznac Daj się poznać!

Wykreujemy wizerunek Twojej marki, aby klienci i kontrahenci mogli poznać ją i zapamiętać już od pierwszej chwili. Spójna identyfikacja wizualna marki pozwoli na przedstawienie wyznawanych przez nią wartości, a także pokazanie korzyści, które można osiągnąć, decydując się na współpracę czy skorzystanie z oferty firmy. Postaw na nowoczesną identyfikację wizualną – daj się poznać i ciesz się korzyściami, jakie ona przynosi!